Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
***Majstrami Slovenska družstiev sa stali dorci TKM*** ***Majstrami Slovenska družstiev sa stali dorci TKM***

Zimné Majstrovsvá Slovenska 2015

V týchto januárových dňoch sa konali Majstrovstvá Slovenska mladších i starších žiakov.

Na majstrovstvách starších žiakov z našich hráčov uspel iba v štvorhre J.Kaťuch a získal brondzovú medailu.

U mladších žiakov, náš hráč -MAJSTER VÝCHODOSLOVENSKÉHO REGIÓNU 2015-MICHALÍK Radko získal po veľmi dobrých výkonoch zlatú medailu vo štvorhe-Titul MAJSTRA SLOVENSKA a vo dvojhre .....

Zároveň je MAJSTROM VÝCHODOSLOVENSKÉHO REGIÓNU

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa tenisových úspechov .

REGIÓN DC a FC postup do NTC

V dňoch 29.-30.augusta 2014 sa konalo regionálne kolo detského Davis a Fed cupu v Humennom.O postup bojovali z nášho klubu 2 dievčenské družstvá a dve chlapčenské družstvá.Do NTC postúpili 3 najlepšie družstva DC a 3 družstvá FC.Nášmu klubu sa podarili postúpiť na celoslovenské kolo s oboma dievčenskými družstvami .Družstvo A /Šarinová,Martinková,Zaicová,Kužilová/ obsadilo 1.miesto a družstvo dievčat B /Szaniszlová,Svatošová,Kalašová,Elexová/ obsadilo 3.postupové miesto.

Družstvo chlapcov A /Naď,Lazarčík,Krajčí,Bottlík/ obsadilo 2.miesto a družstvo chlapcov B /Šimunský,Tóth,Ivan,Mačák/ postúpili do semifinále,kde však tesne prehrali a obsadili 4.miesto. Všetkým blahoželáme,ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a v októbri prajeme veľa úspechov v slovenskom finále v NTC v Bratislave.

viac

[MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DRUŽSTIEV]
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DRUŽSTIEV

V dňoch 21.8.2014 až 23.8.2014 sa konali v Prešove majstrovstvá Slovenska družstiev mladších žiakov ,kde sa prebojovalo i naše družstvo chlapcov./Sura,Stanko,Michalík,Hlaváč,Jerlija- kapitán Lisý Lukáš /.Po tuhých bojoch si vybojovali krásne 4.miesto. Prvé miesto si vybojovali družstvo z Prešova,kde významne sa podielal na ich víťazstve náš hosťujúci hráč Jakub Kaťuch. Srdečne blahoželáme.

V dňoch 24.8.až 26.8.2014 sa konali v Bratislave majstrovstvá Slovenska družstiev mladších žiačok,kde sa prebojovalo družstvo našichdievčat/Duhl,Ustohalová,Lukáčová,Bérešová,Potočňáková,Gondorová - kapitán Jedinák Martin/.Každý deň predviedli úctihodné výsledky a prebojovali sa až do finále. Vo finále im o veľmi máličko ušlo zlato. Bojovnosť dievčat bolo ocenenie nakoniec striebornou medailou.Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzorné reprezentovanie nášho klubu.

V tých istých dňoch sa v Piešťanoch konali majstrovstvá Slovenska dorasteniek,kde sa prebojovalo tretie naše družstvo, /Lipinská,Fabianová,Michalíková,Holubová,Brunacká,Kalašová/.Bohužial, naše družstvo bolo oslabené o dve najlepšie hráčky,/zdravotné problémy/,takže so cťou bojovali.Boli ôsme.

ÚSECHY SESTIER SCHMIEDLOVÝCH

Hráčky TK MLADOSŤ KOŠICE Karolína a Kristína Schmiedlová žnú tohto roku tenisové úspechy.
Kristínka 15 ročná dorastenka obhájila tituly MAJSTER SLOVENSKA vo všetkých vekových kategóriách – ako mladšia žiačka,staršia žiačka, mladšia dorastenka či teraz v júni sa stala MAJSTERKOU DORASTENIEK 2012 /do 18.rokov/.
Srdečne blahoželáme.
 Má za sebou medzinárodné turnaje do 18 rokov ,kde dosiahla vo svojich 15 rokov pekné výsledky.

Jej sestra Karolína Anna je členkou NTC a ako ani nie 18.ročná má už za sebou radu úspechov.

Anna Karolína Schmiedlová patrí medzi najväčšie zjavy prebiehajúcej sezóny. S tohtoročnou bilanciou 31 – 3 konkuruje aj najväčším svetovým hviezdam. Za päť mesiacov si na svoje konto pripísala štyri tituly z ITF turnajov, pričom ten posledný, z talianskej Brescii bol premiérovo s dotáciou 25000 USD.
 Veľký úspech dosiahla na juniorke Roland Garros, kde bola vo finále.

Obom sestrám prajeme tie najlepšie výsledky,aby tento rok bol pre nich len úspešný

viac

[Klubový turnaj detí 2011]
Klubový turnaj detí 2011

Počas vianočných prázdnin 6. a 8.januára 2011 sa konal klubový turnaj detí

V prvej skupine 10 detí vo finále boli Barbara Weissová a Simon Frohlich, kde potom úspešnejšia bola Barbara Weissová. Na treťom mieste sa umiestnil Samko Jerlija a Adam Monček. Útechu vyhrala Lea Kanderková a druhý bol Miško Drabišin iba 6.ročný.V druhej skupine, kde súťažilo 17 detí bolo veľké prekvapenie,keď do finále sa dostal najmladší účastník turnaja Radko Michalík a tam zdolal i Lauru Duhl. Na treťom mieste boli Zuzana Ustohalová a Sandra Lukáčová.Útechu vyhrala Zuzana Belišová. Všetkým blahoželáme a prajeme veľa tenisových úspechov.