Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
***Majstrami Slovenska družstiev sa stali dorci TKM*** ***Majstrami Slovenska družstiev sa stali dorci TKM***

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA DRUŽSTIEV

V dňoch 21.8.2014 až 23.8.2014 sa konali v Prešove majstrovstvá Slovenska družstiev mladších žiakov ,kde sa prebojovalo i naše družstvo chlapcov./Sura,Stanko,Michalík,Hlaváč,Jerlija-kapitán Lisý Lukáš/.Po tuhých bojoch si vybojovali krásne 4.miesto. Prvé miesto si vybojovali družstvo z Prešova,kde významne sa podielal na ich víťazstve náš hosťujúci hráč Jakub Kaťuch. Srdečne blahoželáme.

V dňoch 24.8.až 26.8.2014 sa konali v Bratislave majstrovstvá Slovenska družstiev mladších žiačok,kde sa prebojovalo družstvo našichdievčat/Duhl,Ustohalová,Lukáčová,Bérešová,Potočňáková,Gondorová-kapitán Martin Jedinák/.Každý deň predviedli úctihodné výsledky a prebojovali sa až do finále. Vo finále im o veľmi máličko ušlo zlato. Bojovnosť dievčat bolo ocenenie nakoniec striebornou medailou.Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzorné reprezentovanie nášho klubu.

V tých istých dňoch sa v Piešťanoch konali majstrovstvá Slovenska dorasteniek,kde sa prebojovalo tretie naše družstvo, /Lipinská,Fabianová,Michalíková,Holubová,Brunacká,Kalašová-kapitán Ruščin František/.Bohužial, naše družstvo bolo oslabené o dve najlepšie hráčky,/zdravotné problémy/,takže so cťou bojovali.Boli ôsme.