Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € **** **** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € ****

ÚSPECHY NAŠICH HRÁČOV v roku 2014

ÚSPECHY JEDNOTLIVCOV

ŽÁK Samuel-starší žiak

V celoslovenskom rebríčku 10.miesto
14.12.2013 VSE TK Akademik Košice HMR 8 27 F 55
11.01.2014 TK Slávia Agrofert STU BratislavaHMSR16 73 8 90
22.03.2014 TK Slávia Agrofert STU Bratislava A 16 48 F 144
17.05.2014 TK Tatran 2007 Prešov MR SF 55
02.06.2014 TK Kúpele PiešťanyMSR 16 83
28.06.2014 TK Jednotka B 8 43 SF 43
02.08.2014 TK Slovan Bratislava A SF 103 8 72
11.08.2014 TK Žilina B 16 29 SF 62
27.08.2014 TK Baník Prievidza A 8 72 SF 103

20.09.2014 Tenisová akadémia Prešov B SF 62 SF 62

KAŤUCH Jakub mladší žiak
V celoslovenskom rebríčku 3.miesto

07.12.2013 VSE TK Akademik Košice HMR V80
18.01.2014 TC EMPIRE Trnava SF135 F180
08.03.2014 TC DIXON TENISIA B.Bystrica A SF103 V200
10.05.20141.TC Humenné MR V120
26.05.2014 TK Kúpele Piešťany A 8100 F200
01.07.2014 TK Kúpele Piešťany A F144 F144
11.07.2014 TK Tatran 2007 Prešov B V120
15.07.2014 TK Žilina A V200 F144
12.08.20141.TC Humenné A SF103 SF103
13.09.2014 TK Slovan Bratislava A V200 V200
Medzinárodné turnaje
31.03.2014 Umag - CRO
21.04.2014 Rakovník U12 - CZE

DUHL Laura mladšia žiačka
V celoslovenskom rebríčku 4.miesto
30.11.2013 VSE TK Akademik Košice C V   36
07.12.2013VSE TK Akademik Košice HMR      V   80     V55
04.01.2013VSE TK Akademik Košice              V 120   SF62
01.02.2014STC Tennis Academy PúchovB    SF 62   SF62
01.03.2014TC Topoľčany B                            F   86    SF62
08.03.2014TŠP-tenisová škola PetržalkaA        F 144    SF103
10.05.20141.TC HumennéMR                          F  80    V 120
26.05.2014TK Kúpele PiešťanyMSR                 16 83
01.07.2014TK Kúpele PiešťanyA                      8 72      F  144
15.07.2014TK ŽilinaA                                    SF103   SF  103
08.08.2014ŠK Pepas Slovenská ĽupčaB          V120      V  120
12.08.20141.TC HumennéA                            V144
13.09.2014TK Slovan Bratislava    A                SF103     8   72

31.03.2014Umag - CRO ---                      8 72      F 144
02.06.2014Arad - ROM ---                   SF 103     F14
4

MICHALÍK  Radovan r.2003 mladší žiak
V celoslovenskom rebríčku 15.miesto,    rebríčku redukovanom r.2003     2.miesto

30.11.2013 VSE TK Akademik KošiceC              V 50
07.12.2013 VSE TK Akademik KošiceHMR F 55 F 40
04.01.2013 VSE TK Akademik KošiceB   SF 62   SF 62
18.01.2014 TC EMPIRE Trnava HMSR    3 20 8  90
01.02.2014 TK Inter Bratislava B            16  29 8  43
08.02.2014 TK Spišská Nová Ves C      16  12 F  26
01.03.2014 TK Ratufa Levice B             3   20 F  86
10.05.2014 1.TC Humenné MR             8   40 V  80
26.05.2014 TK Kúpele Piešťany MSR   16   83 16 83
21.06.2014 TK Mladosť Košice D           V    25 V  25
24.06.2014 Fresh club Zvolen B          SF   62 F   86
01.07.2014 TK Kúpele Piešťany A          8     72 F 144
11.07.2014 TK Tatran 2007 PrešovB        F  86  V120
13.09.2014 TK Slovan Bratislava A         32   32  8  72


JERLIJA Samuel     r. 2003   mladší žiak
V celoslovenskom rebríčku 32.miesto,    rebríčku redukovanom r.2003     7.miesto

Deti do 10 rokov

Naď Peter  r.2004.....   11 turnajov  5 víťazstvá,2 finalista,1x SF

Martinková Michaela  r.2005....11 turnajov,4x finalista,2x SF

 

ÚSPECHY DRUŽSTIEV 2014

Postup na majstrovstvá Slovenska

Mladší žiaci   4.miesto

Mladšie žiačky  2.miesto strieborná medaila

Dorastenky 8.miesto

Detský Davis a Fed cup 2014 celoslovenské kolo

Dievčatá A postup z 1miesta,

dievčatá B postup z tretieho miesta,

chlapci A postup z druhého miesta