Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € **** **** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € ****

Rozvrh

 

7.10.2019 – 12.4.2020  zimný rozvrh hala

Tréningy sa uskutočňujú v hale Kežmarskej,v Barci a na DRANaMe  podľa rozvrhu.

Pohybová a  a kondičná príprava v ZŠ Kežmarská 28.                                         

Individuálne tréningy sú rozdelené a treba ich prekonzultovať s trénerom , pozrieť na grafickom rozvrhu.

MJ  –  Martin JEDINÁK

 Sura, Jerlija, Lábaj, Naď, Krajčí,Michalík

MJ  1   Po  18:30-20:30   Kežmarská            ….. Jerlija, Naď,Krajčí,Lábaj,Sura,Michalík / 2 dv./

MJ  2   Str. 19:00-21:00   Kežmarská ….. Sura,  Krajčí, Lábaj, Jerlija, Kožiak

Kondičky a pohybovky viď spec.program           

Tréningy v dvojici reprezentantov /individuálne tréningy/…Info tréner

Individuálne tréningy  doobedu Jerlija, Naď,Michalík,Sura…….    info tréner

 

MJ  –  Martin JEDINÁK

L.Horváth,J. Rendek, K.Martinková, F.Kolodžej, T.Maruščák

Šteinerová,Rišiaňová,Janáčiková aj v JE

 

MJ3 Pondelok 15.00-16.30  Barca  ……    L.Horváth,Martinková,Cinkaničová,Gross

MJ4 Streda     15.30-17.00   Kežmarská     L.Horváth, Rendek ,Kolodžej,Martinková

MJ 5 Štvrtok  18.30-20.00   Barca       …    L.Horváth, Rendek , Maruščák ,Kolodžej,

MJ 6 Nedeľa  15.00-16.30   Barca………   Maruščák, Šteinerová,Rišiaňová,Janáčiková

MJ 7 Nedeľa  16.30-18.00   Barca………   K.Martinková,Juríková ,Rendek ,Kolodžej

      Pohybovka   :podľa rozpisu 

Pridelené indiv.tréningy:  Horváth,  K.Martinková, Šteinerová,Kolodžejová,Kozmová,

Štofan

 

  LL – LISÝ  Lukáš

Ivan, Zaicová, Stolárová, Z.Kalašová, M.Martinková, Feketeová, , Gajdošíková,  Kolodžejová, Maruščáková, Madej,Brejžek, Lu.Kozmová, Cinkaničová,Gross ,Jakal,Jaškiv,Kožiak

LL 2 Po   19.00-20.30 Barca                   Ivan,Kožiak,Feketeová,Stolárová

LL 3 Ut   16:00-17:30 Barca                   Jakal,Jaškiv,Brejžek,Gajdošíková

LL 4 Ut   19:00-20:30 Barca                   Ivan, Madej, Z.Kalašová, Lu.Kozmová

LL 5 Str   19:00-20:30 Barca              Madej,Kolodžejová, Lu.Kozmová,Brejžek

LL 6 Štv  15:30-17:00  Kežmarská          Zaicová,Z.Kalašová,Kolodžejová,Martinková   

LL 7 Pi    14.30-16.00   DRANaM            Lu.Kozmová,Dioossy,Cinkaničová,Gross, Dioossy 

 LL8 So     9.30-11.00   Barca             Maruščáková,Jaškiv,Gajdošíková ,/Jakal/

LL9  Ne    17.30-19.00  Kež.                   Brejžek,Diossy,Cinkaničová,Gross

LL10 Ne   19.00-20.30  Kež.                   Zaicová,Feketeová,Stolárová,/Kožiak/

                                                                 M. Martinková, Kolodžejová

    Pohybovka:  podľa rozpisu

 

LW – Lenka  WIENEROVÁ    všetko Kežmarská

Straková, Urdzíková, Dobríková, Polan, Pronina, Seliga

Fedáková,Onofrej,Surový,Tink,… Juríková aj v MJ

Vasilisková,Bencová,Ambrózová

 

LW1 –Po         15:30-17:00     Straková, Urdzíková, Dobríková,Pronina

LW2 -Ut         16:00-17:30      Vasilisková,Bencová,Ambrózová,Seliga

LW3-Ut           17.30-19.00      Fedáková,Onofrej,Surový,Tink

LW4 -Štv        16:00-17:30      Vasilisková,Bencová,Ambrózová,Polan

LW5-Pi           17.00-18.30      Juríková,Fedáková,Onofrej,Surový…tréner M.Martinková

LW 5-So         11:30-13:00      Fedáková,Onofrej,Tink

LW6-So          13.00-14.30      Straková, Urdzíková, Dobríková,Polan,Pronina,Seliga

 

Pohybovka:      Pondelok  17.00-18.00…podľa rozpisu

 

 

D E T I    D O     10   R O K O V

MM - MARTINKOVÁ Monika

EK- Krejčíová Ema

JE- Jedináková Eva

MM 1-Po         17.00-18.30   Albert, Motýľ,Štofan, Naď   

MM 2-Štv       17:00-18:30    Korim, Naď, Šesták,Štofan

M M3-Pi         18:30-20:00    Albert,Motýľ, Korim, Šesták

Pohybovka:       pondelok,  resp.streda  17.00-18.00 podľa rozpisu

 

EK1-Ut    17.00-18.30   Mihalovičová, Kandrová, Piňková,Daňková

EK2-Štv  17.30-19.00   Kandrová, Stanková,Daňková,Becková

EK3-Pi    17.00-18.30   Mihalovičová, Piňková, Becková,Stanková……DRANaM !!!

Pohybovka:       pondelok  17.00-18.00

 

Ek4/Je4-So       9.00-10.30

Štofan, Naď, Motýľ, Becková, Daňková, Stanková, Kandrová

MM4/Je5- Ne   13.30-15.00

Šesták,Korim,Albert,Mihalovičová,Piňková,Žiaková ,Urbanová

 

JE1 Po   17.00-18.30    Rišiaňová,Žiaková,Urbanová,Gay

JE2  Ut  18.30-20.00    Šteinerová,Janáčiková,Urbanová,Gay

JE3  Pi   17.00-18.30   Šteinerová,Rišiaňová,Žiaková,Janáčiková

Šteinerová,Rišiaňová,Janáčiková aj v MJ

Pohybovka: streda 17.00-18.00

 

JE   –  Eva JEDINÁKOVÁ

Šteiner, Klobušník, Lorinc,N.Jedináková

 JE6  Pondelok   14.00-15.30    Kež.

 JE7  Štvrtok      14.30-16.00    Kež.

         Piatok        16.00-17.00     pohybovka ZŠ

JE 8  Nedeľa      15.00-16.30     Kež. 

PJ   –  Patrícia  JEDINÁKOVÁ

PJ1 Ut  14.30-16.00    M.Priesterová,L.Jeniková,I.Tajtáková,T.Fialová

PJ2  Pi  15.30-17.00   M.Priesterová,L.Jeniková,I.Tajtáková,T.Fialová

PJ3 Ne 15.00-16.30    M.Priesterová,L.Jeniková,I.Tajtáková,T.Fialová 

Pohybovka:   pondelok 17.00-18.00

       

FR František RUŠČIN… poplatok 98 € /88+10/

Bérešová, J.Becková, Lišková ,Pučanová

Pondelok    15.00-16.30       Kež.

Streda         15.00-16.00       Kež.

Piatok         16.00-17.00       pohyb ZŠ

Sobota        10.30-12.00       Kež.

4

JM Janko MARTINKO, La.Kozmová

Nguyen Hoang Hai/Daniel/,Y Nhi Sofia Than,N. Mullerová,D.Šimková

R.Biznár,V.Lučkai,M.Šimunská,D.Trojčák

JM1  Str.16.00-17.00   Kež.

JM2  Pi  18.30-20.00   Kež. …pohybovka1/2 h v rámci tréningu

JM3 Ne  13.30-15.00   Barca…pohybovka1/2 h v rámci tréningu

 

Zvýšená „Pohybová a kondičná priprava“:  P o v i n n á…odsúhlasená rodičmi

Pod vedením R.RUŠČINA aj J.MARTINKA

 

 Pondelok :17:00- 18:30     Sura,Naď,Krajčí,Jerlija,Michalík,Zaicová,Z.Kalašová,

Veľká telocvičňa   RF          Ivan,Brejžek,Gross

 

Utorok :17:00- 18:00          Sura,Naď,Krajčí,Jerlija,Michalík,Zaicová,Z.Kalašová,

Malá telocvičňa    RF           M.Martinková,Kolodžejová,Ivan

 

Streda:17:00- 18:30            Z.Kalašová,M.Martinková,Kolodžejová,Madej,Kozmová,Brejžek

Veľká telocvičňa   RF         Gross,Cinkaničová,Martinková K.,Horváth,Rendek,Kolodžej

 

Štvrtok:17:00- 18:00          M.Martinková,Kolodžejová,Madej,Kozmová,Brejžek

Malá  telocvičňa    RF         Cinkaničová,Martinková K.,Horváth,Rendek,Kolodžej

 

Piatok k :17:00- 18:30        Sura,Naď,Krajčí,Jerlija,Michalík,Zaicová,Ivan,Madej,Kozmová

Veľká telocvičňa RF,JM     Gross,Cinkaničová, Martinková K., Horváth,Rendek,Kolodžej

 

Sobota   8:00-9.00      Gymnastika         A…parny týždeň,       B…neparny týždeň

            13:00-14.00     Horolezectvo       B…parny týždeň,       A….neparny týždeň

 

A skupina: Sura,Naď,Krajčí,Michalík,Jerlija,Zaicová,Z.Kalašová ,M.Martinková,Kožiak

Bskupina:Ivan,Madej,Brejžek,Kozmová,K.Martinková,Kolodžejová

Kolodžej,Rendek,Horváth,Gross,Cinkaničová

  

 

ROZPIS POHYBOVIEK: PRE ostatné deti pod vedením JM….povinné:

 

 Pondelok :17:00- 18:00    

Veľká telocvičňa  JM 

Bencová,Juríková,Fedáková,Surový,Becková,Daňková,Mihalovičová,Kandrová,Priesterová,

Jeníková,Tajtáková,Fialová,Korim,Šesták,Piňková

 

Streda     :17:00- 18:00

Veľká telocvičňa   JM

Maruščáková, Jakal, Gajdošíková, Stolárová, Lábaj, Kožiak,

Maruščák, Šteinerová, Rišiaňová,Žiaková,Urbanová, Janáčiková,Štofan, Naď

                              

Piatok :16:00- 17:00   Školička, Prípravka skupiny Je6-8, RF1-3, JM1-3….deti do 8r.   

Veľká telocvičňa   JM,RF

 

Kvôli zvýšeniu hodín pohybovej a kondičnej prípravy rebríčkových  hráčov a

nedostatku kapacít , nesúťažní hráči a hráči, ktorí v minulosti nechodili na pohybovku nie sú zaradení do pohybovej prípravy cez zimu ! .Ď.

 

Urdzíková,Straková,Pronina,Dobríková,K.Kalašová,Seliga,Vasilisková,Ambrózová,

Mullerová,Feketeová ošg,Jaškiv ošg,Stolárová,Tink,Onofrej

 

 

Školička: P. Jedináková, M.Galajda

všetko Kežmarská  poplatok 45,00 €/mes.

 

 E.Lučkai,T.Fedák, A.Urbán,E.Karalyos, R.Farkaš, J.Priesterová, R.Keteržabek, S.Sipčák,

 M.Širko, Adamčík Lukáš…    

  Str.         17.00-18.00      Kež.

  Piatok    16.00-17.00       pohyb ZŠ

  Ne          16.30-17.30      Kež.

 

PRÍPRAVKA  2019-20  všetko Kežmarská  poplatok  55,00 €/mes.

Tréneri :  P.Jedináková ,M.Galajda

T.Ščerbák, F.Kužma, Š.Mačanga,V.Števko, M.Arpin

H.Vasiľáková,E.Papačová,E.Minarčiková,S.Horvátová,S.Tokárová....

 

Str       18:00-19:30    Kež

Pi        16:00-17:00    pohybovka  ZŠ !!!

Ne       17:30-19:00    Kež                                                      

 

 

OZNAMY :

 

Pohybová   príprava   pre  všetkých  členov   klubu  bude  prebiehať v telocvični  ZŠ Kežmarská 28  pod  vedením kondičného trénera Fr. RUŠČINA a Jána MARTINKA  v  dňoch   podľa  rozpisu  .

 

Kondičná príprava bude prebiehať , ale len pre vybraných hráčov viď.rozpis

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TRÉNINGOVÉ  SKUPINY , TRÉNERI   A  TRÉNINGOVÉ  DNI

 

Od 2.septembra 2019 …….do 29.9.2019

 

 Ml.žiaci, star.žiaci a dorastenci  do 15.septembra!!!...tenis

Deti do 10 rokov do 22.septembra !!!..tenis

Po týchto termínoch pre jednotlivé kategórie do konca septembra sú  každý deň Po-Pi…..namiesto tenisu POHYBOVKY stále

od 16.30-18.00 hod.

Každý hrač by mal absolvovať min .3x do týždňa pohybovku

 

 

 

 

 
 
 

TRÉNINGOVÉ  SKUPINY , TRÉNERI   A  TRÉNINGOVÉ  DNI