Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** 2017 -Letné majstrovstvá družstiev ml.žiaci -bronzová medaila... Blahoželáme****Majstrovstvá SR 2017 ...Michalík Radko _ Majster Slovenska a bronzová medaila vo štvorhre..starší žiaci.......M.Krajčí_zlatá medaila vo štvorhre a bronzová medaila v dvojhre - mladší žiaci,....J.Kaťuch zlatá medaila vo štvorhre -dorast....v mladšom doraste dve brozové medale vo dvojhre i štvorhre.....blahoželáme všetkým ****Celoslovenské finále DC_FC..strieborná medaila chlapci do 10rokov...blahoželáme ****KAŤUCH Jakub dvojnásobný MAJSTER SLOVENSKA 2016 st.žiakov -Blahoželáme**** NAĎ Peter MAJSTER SLOVENSKA v štvorhre ml.žiakov 2016-Blahoželáme****Karolína Schmiedlová sa stala prvou hráčkou na Slovensku a vyhrala titul TENISTKA ROKA 2015-Blahoželáme****Cenník pre rok ROK 2015/16 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH vonkajšie dvorce 3€ v HALE 6 € 2016**** **** 2017 -Letné majstrovstvá družstiev ml.žiaci -bronzová medaila... Blahoželáme****Majstrovstvá SR 2017 ...Michalík Radko _ Majster Slovenska a bronzová medaila vo štvorhre..starší žiaci.......M.Krajčí_zlatá medaila vo štvorhre a bronzová medaila v dvojhre - mladší žiaci,....J.Kaťuch zlatá medaila vo štvorhre -dorast....v mladšom doraste dve brozové medale vo dvojhre i štvorhre.....blahoželáme všetkým ****Celoslovenské finále DC_FC..strieborná medaila chlapci do 10rokov...blahoželáme ****KAŤUCH Jakub dvojnásobný MAJSTER SLOVENSKA 2016 st.žiakov -Blahoželáme**** NAĎ Peter MAJSTER SLOVENSKA v štvorhre ml.žiakov 2016-Blahoželáme****Karolína Schmiedlová sa stala prvou hráčkou na Slovensku a vyhrala titul TENISTKA ROKA 2015-Blahoželáme****Cenník pre rok ROK 2015/16 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH vonkajšie dvorce 3€ v HALE 6 € 2016****

Detský DC a FC oblasť

Dňa 11.júna 2016 sa konalo oblastné kolo Detského Davis a Fed cupu v Humennom.

Z nášho klubu sa zúčastnili 3 chlapčenské a 3 dievčenské družstvá, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín.

Družstvá chlapcov A /Ivan,Madej,Ševčík/ a družstvo chlapcov B /Horváth,Onofrej,Vízi,Stolár/

vybojovali v svojej skupine  prvé miesto -zlatú medailu. Srdečne blahoželáme. Družstvo chlapcov C /Brejžek,Surový,Demečko,Dióssy/ ostali štrtý a tak i oni postúpili do regiónálneho kola.

Družstvo dievčat A /Maruščáková,Kolodžejová,Demečková/v skupine vybojovali pekné druhé miesto a družstvo B /Kozmová,Cinkaničová,Kolesárová,Martinková/ po vyrovnaných výkonoch obsadilo 3.postupové miesto. Srdečne blahoželáme.

Družstvo C /Kollárová,Fedáková,Vološinová/ zbieralo skusenosti v tejto súťaži a ostalo na piatom mieste.