Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** 2017 -Letné majstrovstvá družstiev ml.žiaci -bronzová medaila... Blahoželáme****Majstrovstvá SR 2017 ...Michalík Radko _ Majster Slovenska a bronzová medaila vo štvorhre..starší žiaci.......M.Krajčí_zlatá medaila vo štvorhre a bronzová medaila v dvojhre - mladší žiaci,....J.Kaťuch zlatá medaila vo štvorhre -dorast....v mladšom doraste dve brozové medale vo dvojhre i štvorhre.....blahoželáme všetkým ****Celoslovenské finále DC_FC..strieborná medaila chlapci do 10rokov...blahoželáme ****KAŤUCH Jakub dvojnásobný MAJSTER SLOVENSKA 2016 st.žiakov -Blahoželáme**** NAĎ Peter MAJSTER SLOVENSKA v štvorhre ml.žiakov 2016-Blahoželáme****Karolína Schmiedlová sa stala prvou hráčkou na Slovensku a vyhrala titul TENISTKA ROKA 2015-Blahoželáme****Cenník pre rok ROK 2015/16 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH vonkajšie dvorce 3€ v HALE 6 € 2016**** **** 2017 -Letné majstrovstvá družstiev ml.žiaci -bronzová medaila... Blahoželáme****Majstrovstvá SR 2017 ...Michalík Radko _ Majster Slovenska a bronzová medaila vo štvorhre..starší žiaci.......M.Krajčí_zlatá medaila vo štvorhre a bronzová medaila v dvojhre - mladší žiaci,....J.Kaťuch zlatá medaila vo štvorhre -dorast....v mladšom doraste dve brozové medale vo dvojhre i štvorhre.....blahoželáme všetkým ****Celoslovenské finále DC_FC..strieborná medaila chlapci do 10rokov...blahoželáme ****KAŤUCH Jakub dvojnásobný MAJSTER SLOVENSKA 2016 st.žiakov -Blahoželáme**** NAĎ Peter MAJSTER SLOVENSKA v štvorhre ml.žiakov 2016-Blahoželáme****Karolína Schmiedlová sa stala prvou hráčkou na Slovensku a vyhrala titul TENISTKA ROKA 2015-Blahoželáme****Cenník pre rok ROK 2015/16 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH vonkajšie dvorce 3€ v HALE 6 € 2016****

POUKÁZANIE 2 % DANE ZA ROK 2016


POUKÁZANIE 2 % DANE ZA ROK 2016

Náš tenisový klub má za sebou od roku 1966 už 50 rokov činnosti.Od roku 1982 sa venujeme len práci s mládežou. Za túto dobu sme sa prepracovali medzi najlepšie tenisové kluby v práci s mládežou na Slovensku. Vychovali sme už viacero mládežníckych reprezentantov  SR, ale aj v kategórii dospelých .Hráči, ako sú sestry Schmiedlové, Patrik Fabian a v minulosti aj Lenka Wienerová nám vo svete robili a robia dobré meno.

Teraz v ich šľapajách idú:Jakub Kaťuch, Radko Michalík, Peter Naď, Laura Duhl, Michal Krajčí a ďalší.

Týmto sa chceme čo najúprimnejšie poďakovať všetkým prispievateľom 2% z dane za rok 2015, ako aj v predošlých rokoch.Vaše financie idú na podporu športových aktivít Vašich detí,na súťaže, organizovanie turnajov a podobne.

Aj v tomto roku budeme mať zvýšené náklady, hlavne pri súťažiach družstiev, nakoĺko budeme mať až 16 družstiev detí v regióne a ďalších 5 až 6 družstiev v Detskom DC a FC. Dúfame, že i tento rok budete ku nám štedrí.

Ďakujeme za Vašu podporu. 

Naše základné údaje sú: 

Názov : Tenisový klub Mladosť Košice
Adresa : 040 11 Košice, Popradská 84
Právna forma : Občianske združenie
IČO : 31309925

 

Dokumenty na stiahnutie