Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** Halové majstrovstvá SR-TKM...5 medailí,M.Ivan ml.žiak striebro vo štvorhre, P.Naď st.žiak 2x bronz vo dvojhre i štvorhre,M.Čurlej st.žiak bronz vo štvorhre,J.Kaťuch ml.dorast striebro vo dvojhre-Blahoželáme****Majstri regiónu 2018 u mladších žiakov IVAN Marko, majster regiónu starších žiakov NAĎ Peter...BLAHOŽELÁME****Cenník pre rok ROK 2017/18 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 6 € **** **** Halové majstrovstvá SR-TKM...5 medailí,M.Ivan ml.žiak striebro vo štvorhre, P.Naď st.žiak 2x bronz vo dvojhre i štvorhre,M.Čurlej st.žiak bronz vo štvorhre,J.Kaťuch ml.dorast striebro vo dvojhre-Blahoželáme****Majstri regiónu 2018 u mladších žiakov IVAN Marko, majster regiónu starších žiakov NAĎ Peter...BLAHOŽELÁME****Cenník pre rok ROK 2017/18 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 6 € ****

POUKÁZANIE 2 % DANE ZA ROK 2018


POUKÁZANIE 2 % DANE ZA ROK 2018

Náš tenisový klub má za sebou od roku 1966 už vyše 50 rokov činnosti.Od roku 1982 sa venujeme len práci s mládežou. Za túto dobu sme sa prepracovali medzi najlepšie tenisové kluby v práci s mládežou na Slovensku. Vychovali sme už viacero mládežníckych reprezentantov  SR, ale aj v kategórii dospelých .Hráči, ako sú sestry Schmiedlové, Patrik Fabian a v minulosti aj Lenka Wienerová nám vo svete robili a robia dobré meno.

Teraz v ich šľapajách idú:Jakub Kaťuch, Radko Michalík, Peter Naď, Laura Duhl, Michal Krajčí a ďalší.

Týmto sa chceme čo najúprimnejšie poďakovať všetkým prispievateľom 2% z dane za rok 2017, ako aj v predošlých rokoch.Vaše financie idú na podporu športových aktivít Vašich detí,na súťaže, organizovanie turnajov a podobne.

V roku 2018 sme mali zvýšené náklady hlavne na výstavbu tvrdého povrchu v hale, a na pevnú halu v Barci,ktoré treba naďalej financovať, pri súťažiach družstiev, nakoĺko budeme mať až 15 družstiev detí v regióne a ďalších 5 družstiev v Detskom DC a FC. Dúfame, že i tento rok budete ku nám štedrí.

Ďakujeme za Vašu podporu. 

Naše základné údaje sú: 

Názov : Tenisový klub Mladosť Košice
Adresa : 040 11 Košice, mestská časť Západ, Popradská 84
Právna forma : Občianske združenie
IČO : 31309925

 

Dokumenty na stiahnutie