Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** 2017 -Letné majstrovstvá družstiev ml.žiaci -bronzová medaila... Blahoželáme****Majstrovstvá SR 2017 ...Michalík Radko _ Majster Slovenska a bronzová medaila vo štvorhre..starší žiaci.......M.Krajčí_zlatá medaila vo štvorhre a bronzová medaila v dvojhre - mladší žiaci,....J.Kaťuch zlatá medaila vo štvorhre -dorast....v mladšom doraste dve brozové medale vo dvojhre i štvorhre.....blahoželáme všetkým ****Celoslovenské finále DC_FC..strieborná medaila chlapci do 10rokov...blahoželáme ****KAŤUCH Jakub dvojnásobný MAJSTER SLOVENSKA 2016 st.žiakov -Blahoželáme**** NAĎ Peter MAJSTER SLOVENSKA v štvorhre ml.žiakov 2016-Blahoželáme****Karolína Schmiedlová sa stala prvou hráčkou na Slovensku a vyhrala titul TENISTKA ROKA 2015-Blahoželáme****Cenník pre rok ROK 2015/16 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH vonkajšie dvorce 3€ v HALE 6 € 2016**** **** 2017 -Letné majstrovstvá družstiev ml.žiaci -bronzová medaila... Blahoželáme****Majstrovstvá SR 2017 ...Michalík Radko _ Majster Slovenska a bronzová medaila vo štvorhre..starší žiaci.......M.Krajčí_zlatá medaila vo štvorhre a bronzová medaila v dvojhre - mladší žiaci,....J.Kaťuch zlatá medaila vo štvorhre -dorast....v mladšom doraste dve brozové medale vo dvojhre i štvorhre.....blahoželáme všetkým ****Celoslovenské finále DC_FC..strieborná medaila chlapci do 10rokov...blahoželáme ****KAŤUCH Jakub dvojnásobný MAJSTER SLOVENSKA 2016 st.žiakov -Blahoželáme**** NAĎ Peter MAJSTER SLOVENSKA v štvorhre ml.žiakov 2016-Blahoželáme****Karolína Schmiedlová sa stala prvou hráčkou na Slovensku a vyhrala titul TENISTKA ROKA 2015-Blahoželáme****Cenník pre rok ROK 2015/16 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH vonkajšie dvorce 3€ v HALE 6 € 2016****

Letné Majstrovstvá regiónu 2016

BLAHOŽELANIE

V dňoch 7.-9.mája 2016  sa konali Majstrovstvá regiónu mladších žiakov a žiačok v Humennom.

V dvojhre u mladších žiakov získal NAĎ Peter brondzovú medailu

z mladších žiačok získala taktiež brondzovú madailu ZAICOVÁ Daniela.

MAJSTROM východoslovenského regiónu /zlatú medailu/ vo štvorhre získala MARTINKOVÁ Michaela po boku Sáry Šarinovej, brondzovú medailu SVATOŠOVÁ Mirka po boku Feketeovej L.

u chlapcov NAĎ Peter po boku Čurleja M. sa taktiež stal MAJSTROM východoslovenského regiónu  ,získal  zlatú medailu.

 

V dňoch 14.-16.mája 2016 sa konali Majstrovstvá regiónu starších žiakov a žiačok v Spiškej Novej Vsi.

Finále na Majstrovstvách východoslovenského regiónu starších žiakov patrilo našim dvom hráčom Michalíkovi R. a Surovi I. Titul MAJSTRA nakoniec získal MICHALÍK Radko zároveň sa stal Majstrom aj vo štvorhre po boku nášho hráča NAĎA Petra.

Druhé miesto striebornú medailu v dvojhre i štvorhre nakoniec získal SURA Ivan.

Náš klub získal na Majstrovstvách regiónu dokopy  4 zlaté madaile ,2 strieborné medaile a 3 brondzové medaile. I pri neúčasti našich reprezentantov / Kaťuch,Duhl Laura/ je to nádherný výsledok našich hráčov.

Srdečne blahoželáme a prajeme veľa úspechov na Majstrovstvách Slovenska.