Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € **** **** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € ****

LETNÉ REGIONÁLNE MAJSTROVSTVÁ 2014

V dňoch 10.až 11.mája 2014 v Humennom sa konali regionálne majstrovstvá mladších žiakov a žiačok. Úspechy našich hráčov boli očakávané. Majstrom regiónu sa stal  Kaťuch Jakub, vo štvorhre víťazmi boli Michalík Radko a Stanko Simon.

Vo finále dievčat boli obe naše hráčky Laura Duhl a Sandra Lukáčová,kde Sandra zdolala prvú nasadenú Lauru 6/4,6/4. Vo finále štvorhry boli naše 3 hráčky L.Duhl,Z.Ustohalová,a S.Lukáčová. Majsterkami regiónu vo štvorhre sa stali Duhl Laura a Ustohalová Zuzana.

V dňoch 10.až 12.mája v Spišskej Novej Vsi sa konali letné majstrovstvá regiónu dorastencov a dorasteniek,kde Majstrom kraja sa stal náš hráč Erik Chren.

V dňoch 17. až 19.mája 2014 sa konali regiónálne majstrovstvá starších žiakov a žiačok v Prešove .Vo finále bola Brunácka Sarah a u žiakov tretie miesto dosiahol Žák Samuel.

Na regionálnych majstrovstvách mužov bol  víťazom Erik Chren.

Všetkým srdečne blahželáme a želáme úspechy na Majstrovstvách Slovenska.