Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € **** **** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € ****

HALOVÉ REGIONÁLNE MAJSTROVSTVÁ 2014

V dňoch 7.až 9.decembra 2013 sa uskutočnili halové Regionálne majstrovstvá mladších žiakov a žiačok.

Z nášho klubu sa zúčastnilo niekoľko hráčov a hráčok, z ktorých sa úspešne podarilo dostať do finále,tak jak u chlapcov tak u dievčat.U chlapcov hral finále Jakub Kaťuch a Radko Michalík a u dievčat Laura Duhl a Zuzana Ustohalová. Titul majstra regiónu si napokon vybojovali Jakub KAŤUCH a Laura  DUHL.

Vo štvorhre hrali  finále taktiež naši hráči z nášho klubu Simon Stanko/R.Hlaváč-UPJŠ/ a dvojica R.Michalík a S.Jerlija. Titul obhájil S.STANKO/R.Hlaváč/.

U dievčat sa stali Majsterkami L.DUHL a Z.USTOHALOVÁ

Srdečne blahoželáme a všetkým postupujúcim na Majstrovstvá Slovenska prajeme veľa úspechov.

V dňoch 14.-16.12.2013 sa uskutočnilinhalové Regionálne majstrovstvá mužov a žien, kde sa víťazmi stali hráči TK Mladosť. Titul Majster regiónu získal Erik CHREN a Janka DUHAŇOVÁ.

Srdečne blahoželáme, a prajeme všetkým úspešne reprezentovanie na Majstrovstvách Slovenska.