Tenisový klub Mladosť

Aktuálne
**** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € **** **** PETER NAĎ víťaz Tennis Europe Junior MASTERS 2019-blahoželáme****Letné majstrovstvá SR družstiev-TKM...st.žiaci - strieborná medaila,dorast - bronzová medaila Blahoželáme****Celoslovenské finále DC,FC ...4.miesto****Cenník pre rok ROK 2019/20 si pozrite v SLUŽBY >> CENNÍK ****LACNÉ HRANIE DOOBEDŇAJŠÍCH HODINÁCH v HALE 12 € ****

ÚSPECH DETÍ DO 9 ROKOV KRAJ.FINÁLE

V sobotu a nedeľu 4.a 5.septembra 2010 sa konalo v Michalovciach krajské finále Detský Davis cup a Fed  cup. Z nášho klubu sa prebojovali z oblastného kola 2 družstvá dievčat i chlapcov.

V Michalovciach sa im darilo a družstvo dievčat "A" v zložení  Lenártová,Festenbur a Duhl , sa dostalo až do finále ,kde tesne podľahli 2:3.Vybojovali si postup do NTC v Bratislave.

Družstvo "B" po peknom výkone 8.ročných dievčat obsadilo pekné 4.miesto /Lukáčová,Ustohalová,Šimonová/.

Družstvá chlapcov "A" /Mikulišin,Kepič,Verešpej,Vojčík/ tuho bojovali a obsadili 3.miesto a tak si vybojovali postup na celoslovenské finále s dievčatami "A" do NTC v Bratislave.

Družstvo "B" /Lábaj,Michalík,Stanko,Ténai/ 7.-8.ročný chlapci v konkurencii 9.ročných chlapcov obsadili tiež pekné 5.miesto.

Všetkým blahoželáme a prajeme veľa tenisových úspechov a družstvu "A" dievčat aj chlapcov prajeme v Bratislave,  aby sa im tam darilo, a aby im ostali pekné spomienky z výjazdu.